Предварителни групи за гласуване

(формирани по медии)

1.
Ангел Димитров – Авто журнал
Петър Петров – Авто журнал
Христо Мишков – Авто журнал
Лъчезар Атанасов – Авто журнал
Стефан Илиев – Авто журнал

2.
Mирослав Николов – auto motor und sport
Божан Бошнаков – auto motor und sport
Георги Колев – auto motor und sport
Георги Иванов – auto motor und sport
Радослав Гешов – Камиони, Логистика

3.
Борислав Цаков – свободна практика
Христомир Николов – Off Road BG
Искрен Пламенов – Автофорум
Георги Звезданов – 4х4

4.
Иля Селиктар – Автопрес 2001
Георги Пауновски – Дневник
Стефан Чолаков – 24 часа
Георги Луканов – 24 часа

5.
Иван Тенчев – Club S1
Илчо Йорданов – Club S1
Красимир Ръджов – Club S1
Ина Георгиева – Твоят бизнес
Екатерина Дончева – Езда

6.
Красимир Костов – bTV, Движение БГ
Eмил Доцов – TV+, TV1, Хоби, Херос TV
Юлия Илиева – Ринг.БГ
Виктор Узунов – Скорост
Мартин Донков – АТТ, 4х4

Финални групи за гласуване

(формирани от предварителните чрез дирижиран жребий)

I
Ангел Димитров – Авто журнал
Mирослав Николов – auto motor und sport
Борислав Цаков – свободна практика
Иван Тенчев – Club S1
Красимир Костов – bTV, Движение БГ

II
Стефан Илиев – Авто журнал
Радослав Гешов – Камиони, Логистика
Георги Звезданов – 4х4
Георги Пауновски – Дневник
Ина Георгиева – Твоят бизнес
Виктор Узунов – Скорост

III
Христо Мишков – Авто журнал
Георги Иванов – auto motor und sport
Искрен Пламенов – Автофорум
Стефан Чолаков – 24 часа
Красимир Ръджов – Club S1
Юлия Илиева – Ринг.БГ

IV
Петър Петров – Авто журнал
Георги Колев – auto motor und sport
Христомир Николов – Off Road BG
Георги Луканов – 24 часа
Илчо Йорданов – Club S1
Eмил Доцов – TV+, TV1, Хоби, Херос TV

V
Лъчезар Атанасов – Авто журнал
Божан Бошнаков – auto motor und sport
Иля Селиктар – Автопрес 2001
Мартин Донков – АТТ, 4х4
Екатерина Дончева – Езда

МЕЖДИННО КЛАСИРАНЕ

(по усреднен бал от гласуването по бюлетини)

I II III IV V

Автомобил

Chevrolet Cruze 3,60 2,083 2,17 2,50 2,90
Mazda 3 2,10 3,17 2,67 3,58 2,90
Opel Insignia 3,60 4,75 4,83 2,83 4,00
Toyota Prius 2,30 3,00 1,83 3,17 3,00
VW Polo 4,40 3,00 4,50 3,92 3,20

ВАН

Citroen C3 Picasso 4,80 4,40 5,083 4,83 5,20
Toyota Verso 5,20 5,60 5,083 5,33 4,80

4х4

BMW X1 4,70 3,60 4,083 3,83 3,70
Lexus RX 3,00 3,40 2,50 4,083 3,10
Skoda Yeti 5,20 5,40 5,92 4,83 5,30
Toyota Urban Cruiser 2,10 2,60 2,67 2,25 2,70

ФИНАЛНО КЛАСИРАНЕ

(по сумиран бал от гласуването по групи)

I II III IV V ОБЩО

Автомобил

Opel Insignia 3,5 6 6 2 6 23,5
VW Polo 6 2,5 4 6 4 22,5
Mazda 3 1 4 3 4 1,5 13,5
Toyota Prius 2 2,5 1 3 3 11,5
Chevrolet Cruze 3,5 1 2 1 1,5 9,0

ВАН

Toyota Verso 6 6 5 6 4 27,0
Citroen C3 Picasso 4 4 5 4 6 23,0

4х4

Skoda Yeti 6 6 6 6 6 30,0
BMW X1 4 4 4 3 4 19,0
Lexus RX 3 3 2 4 3 15,0
Toyota Urban Cruiser 2 2 3 2 2 11,0

КЛАСИРАНЕ ЗА PR

1 Христина Пейчева BMW, Mini 10 гласа
2 Aнтоанета Янкулова Skoda 5 гласа
3 Люба Ганчева Opel 4 гласа
4 Асен Василев Toyota, Lexus 3 гласа
5 Антония Щърбева Volkswagen 1 глас
6 Бела Стоянова Ford 1 глас
7 Владимир Тодоров Chevrolet 1 глас
8 Стефка Узунова Renault, Nissan 1 глас

Ето и поименното гласуване на членовете на ПАК:

Voting Sheet 1, Voting Sheet 2, Voting Sheet 3, Voting Sheet 4, Voting Sheet 5, Voting Sheet 6